Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Michalinów Trąbczyński

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom wolnostojący Michalinów Trąbczyński

Michalinów Trąbczyński,wielkopolskie

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 090 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnymi położona w miejscowości Michalinów Trąbczyński, gm. Zagórów (ok. 25 km od Konina) na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Amarantowa

Rumin(Michalinów Trąbczyński + 22 km)

519 000 zł120 m² 4 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy dwulokalowe i w zabudowie szeregowej w Ruminie Posoka stan deweloperski, pompa ciepła, blisko lasu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domów na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Czereśniowa

Stare Miasto(Michalinów Trąbczyński + 23 km)

449 000 zł110 m² 4 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Inwestycja w trakcie realizacji, planowane zakończenie prac-sierpień 2026r. Istnieje możliwość rezerwacji już dziś wybranego przez Państwa lokalu mieszkalnego. Na sprzedaż lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Karsy

Karsy(Michalinów Trąbczyński + 23 km)

479 000 zł80 m² 5 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom 80 m na działce 6 arów - blisko natury, tylko 65 m od linii brzegowej! Na sprzedaż nowo wybudowany, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wierzchy

Wierzchy(Michalinów Trąbczyński + 10 km)

2 370 000 zł300 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:14 200 m²

Nieruchomość zabudowana 2 budynkami mieszkalnymi wolnostojącymi, budynkami gospodarczymi, działka ze stawami, wędzarnią oraz piwniczką. Powierzchnia działki 1,42 ha istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Lisiecka

Stare Miasto(Michalinów Trąbczyński + 23 km)

250 000 zł1 850 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 duże działki budowlane zlokalizowane w Starym Mieście, przy ul. Lisieckiej. Powierzchnie i wymiary działek: - wszystkie 3 działki będą wydzielone z działki nr 859/6.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Barczygłów

Barczygłów(Michalinów Trąbczyński + 20 km)

1 400 000 zł29 838 m² 46,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w miejscowości Barczygłów, gmina Stare Miasto, o powierzchni 2,9838 ha. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Dojazd do nieruchomości drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Rumin

Rumin(Michalinów Trąbczyński + 22 km)

135 000 zł3 700 m² 36,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki w Ruminie. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 3700 m2 Typ działki: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Targowa

Rzgów(Michalinów Trąbczyński + 13 km)

45 400 zł1 135 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu atrakcyjne działki budowlane z ogromnym potencjałem z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego o wysokości nie przekraczającej dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony, ul. Północna

Bielawy(Michalinów Trąbczyński + 25 km)

1 500 000 zł673,26 m² 2 227,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 265 m²

Na srzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6265 ha, zabudowana budynkiem socjalno-usługowym, dużą wiatą konstrukcji stalowej oraz budynkiem magazynowym, zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wierzchy

Wierzchy(Michalinów Trąbczyński + 10 km)

525 000 zł140 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ponad 140 m - Wierzchy, gmina Gizałki, działka pow. 3.000m2. Oferujemy przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni ponad 140 m , położony.